Proste fakturowanie z programem Wapro WF-Fakturka

Program komputerowy Program WF-Fakturka został stworzony z myślą o niewielkich firmach, które wystawiają maksymalnie kilkaset faktur w ciągu miesiąca. Stanowi niezwykle przydatne narzędzie do fakturowania komputerowego. Ograniczenie funkcjonalności dostępnych w WAPRO WF-Fakturka do niezbędnego minimum pozwoliło uczynić go oprogramowaniem przejrzystym i łatwym w obsłudze nawet dla kompletnego laika.

Nazwa WF-Fakturka to celowe zdrobnienie sygnalizujące łatwość obsługi programu, dzięki której przyswojenie wszystkich podstawowych funkcji staje się banalnie proste, przyjemne i szybkie. Program WAPRO WF-Fakturka to kwintesencja najwyższych standardów w zakresie projektowania zgodnego z potrzebami użytkownika i zasadami user experience.

Przejrzysty, intuicyjny interfejs sprawia, że nauka jego obsługi odbywa się naturalnie, bez konieczności posiadania specjalistycznej wiedzy informatycznej.WAPRO WF-Fakturka nie sprawi kłopotu nawet osobom, które wcześniej miały bardzo rzadki kontakt z komputerem i nie zajmowały się fakturowaniem komputerowym.

Program WAPRO WF-Fakturka nie służy do zarządzania stanem magazynu, więc będzie on idealny dla firm nie prowadzących gospodarki magazynowej. Można go również wykorzystać do sprawnej obsługi punktów sprzedaży, w których stan magazynu nie jest podstawą do prowadzenia działalności. Świetnie sprawdzi się również w obsłudze firm stanowiących jednoosobową działalność gospodarczą o charakterze usługowym, zakładach usługowych, a także sklepach, które miesięcznie wystawiają kilka faktur.

Program WAPRO WF-Fakturka zaprojektowano w sposób umożliwiający obsługę jednego podmiotu w ramach jednego stanowiska. Instalacja programu WAPRO WF-Fakturka odbywa się całkowicie automatycznie z płyty DVD-ROM i nie zabiera więcej niż chwilę. Program WAPRO WF-Fakturka można również zainstalować i uruchomić z nośników pamięci flash (pamięć USB, karty SD itd.), co stanowi ogromne ułatwienie w zakresie przenoszenia danych między kilkoma komputerami i wykorzystanie możliwości aplikacji

WAPRO WF-Fakturka we wszystkich miejscach, gdzie prowadzona jest działalność na wielu komputerach w zależności od indywidualnych potrzeb użytkownika.
 

Podstawowe funkcje programu WF-Fakturka

Najważniejsze funkcjonalności programu WF-Fakturka zostały ujęte w 7 modułach, dotyczących różnych obszarów działalności firmowej, takich jak:
 • Dokumenty
 • Kontrahenci
 • Asortyment
 • Wydruki
 • Urządzenia zewnętrzne
 • Współpraca z innymi systemami


Poszczególne moduły programu WAPRO WF-Fakturka wyposażone są w kilka niezbędnych funkcji umożliwiających sprawne zarządzanie procesami związanymi z fakturowaniem, zestawieniami, utrzymywaniem kontaktów z kontrahentami, zarządzaniem asortymentem oraz współpracą z innymi aplikacjami i urządzeniami zewnętrznymi.Lista możliwości programu WF-Fakturka w poszczególnych modułach:
 

 • Dokumenty Moduł umożliwia: - wystawianie faktur VAT, faktur VAT Marża, faktur VAT krajowych w walucie, faktur ProForma - wystawianie rachunków - wystawianie paragonów - wystawianie korekt - dokonywanie przelewów bankowych - konfigurację numeracji poszczególnych dokumentów.
   
 • Kontrahenci Za pomocą modułu Kontrahenci można: - Stworzyć kartotekę kontrahentów - stworzyć zestawienie kontrahentów - dokonywać kontroli zobowiązań i rozliczeń z klientami - definiować kolorystykę tabeli - wyszukać dane kontrahentów (program zapewnia intuicyjne wyszukiwanie).
   
 • Asortyment Moduł asortyment daje możliwość: - definiowania kategorii towarowych - sprzedaży towaru bez dodawania do kartoteki.Możliwość pełnej gospodarki magazynowej zapewnia program WF-Mag dla Windows, dlatego funkcje takie, jak sprawdzanie stanu magazynowego oraz realizowanie rozchodów metodą FIFO/LIFO są w programie WF-Fakturka niedostępne.
   
 • Wydruki Moduł Wydruki posiada wbudowaną funkcję wydruku zestawień graficzno-tekstowych na podstawie danych zgromadzonych w programie WF-Fakturka. Wydruki można modyfikować. Każdy wydruk może zostać poprzedzony grafiką komputerową w jednym z dostępnych formatów wybraną przez użytkownika. Mechanizmy wbudowane w program WF-Fakturka umożliwiają wyselekcjonowanie poszukiwanej informacji i skierowanie jej do wydruku.Zestawienia dostępne w programie WF-Fakturka obejmują: - ofertę handlową - listę kontrahentów - rejestry: dokumentów handlowych, VAT sprzedaży, faktur niezapłaconych, przelewów bankowych - sprzedaż: w dowolnym okresie zdefiniowanym przez użytkownika: w układzie asortymentowym, w układzie kategorii asortymentowych, według klientów. Pełny zakres mozliwości modułu Wydruki obejmuje: - wbudowane zestawienia - eksportowanie wydruków do formatu PDF - zaawansowana konfigurację wydruków - wydruk zdefiniowanego nagłówka graficznego.
   
 • Urządzenia zewnętrzne Program WAPRO WF-Fakturka współpracuje z wieloma modelami drukarek fiskalnych oraz zwykłymi drukarkami systemowymi.
   
 • Współpraca WAPRO WF-Fakturka z innymi systemami Program WF-Fakturka jest przystosowany do współpracy z programem WF-KaPeR i posiada możliwość konwersji do programu WF-Mag dla Windows.
   

Kontakt

eIMAG ul. Sycowska 49 60-003 Poznań.
telefon: 61 6785521; 669 167 819
email: biuro@eimag.pl

Zobacz jak do nas dojechać