wms-logo

Program WMS (Warehouse Management System)

stanowi kompleksowe rozwiązanie informatyczne pozwalające na zarządzanie ruchem produktów na magazynie oraz optymalizujące wykorzystanie przestrzeni magazynowej.
Program magazynowy WMS.net przeznaczony jest do ewidencji ilościowo wartościowej w magazynie wydzielonym jako magazyn wysokiego składowania. Istotą programu jest możliwość prowadzenia w nim ewidencji operacji: przyjmowania, magazynowania, konfekcjonowania, komisjonowania oraz wydania towarów z dokładnością do miejsca składowania i/lub numeru partii dostawy.

 

WMS - menu

ryc. 1 Menu główne

 

 

WMS - lista artykułów

ryc. 2 Lista artykułów

 

 

WMS - lista kontrahentów

ryc. 3 Lista kontrahentów

 

 

WMS - lista dok magazynowych

ryc. 4 Lista dokumentów magazynowych

 

 

WMS - widok lokalizacji

ryc. 5 Widok lokalizacji

 

 

WMS - lista usług

ryc. 6 Lista usług

 

 

WMS - lista ozliczania kosztów

ryc. 7 Lista rozliczania kosztów

 

 

WMS - kompletacja

ryc. 8 Moduł kompletacji

 

 

WMS - moduł zestawień magazynowych

ryc. 9 Moduł zestawień magazynowych

 

Moduł ten to również:

  • Aplikacja magazynowa on-line

Dla wielu firm stał się błyskawicznie podstawowym środkiem komunikacji z klientami, do ich obsługi niezbędnym narzędziem staje się aplikacja magazynowa online działająca przez przeglądarkę internetową.
Oprogramowanie SoftwareStudio to nie jest zwykła witryna www z możliwością prezentowania treści, to aplikacja magazynowa online w technologii ASP.net wykorzystująca bazę danych MS SQL Server w wersji 2008 lub nowszą. Aplikacja magazynowa online pozwala na korzystanie przez użytkownika z funkcjonalności podobnej do standardowej aplikacji Windows instalowanej na stacji roboczej. Aplikacje WEBowe (www) to rozwiązania informatyczne pozwalające na pracę za pomocą przeglądarki internetowej. ASP.NET – rozwiązanie stworzone przez Microsoft, służący do budowania dynamicznych stron internetowych, aplikacji internetowych i XML-owych usług sieciowych. ASP.NET jest częścią platformy .NET. Aby móc korzystać z aplikacji magazynowej online, należy mieć odpowiednią ilość dostępnego miejsca na dysku jakiegoś serwera WWW, na którym umieścimy naszą aplikację świadczącą usługi poprzez Internet. W systemie Windows taką usługę można uruchomić instalując Internet Information Services (IIS Server).

  • Multi language

Elastyczność i dostępność rozwiązań internetowych powoduje, że z programu magazynowego WMS.net korzystać mogą nie tylko pracownicy magazynu, ale również klienci logując się do systemu poprzez przeglądarkę internetową.

  • Awiza dostawy towaru

Dokument wysyłany do klienta, informujący o zbliżającej się dostawie to awizo dostawy towaru. Program magazynowy pozwala na rejestrowanie dokumentów awizacji przez przeglądarkę WWW.

  • WMS Windows Mobile

Program WMS mobile to dedykowane rozwiązania dla Windows Mobile zainstalowane na terminalu radiowym.

  • Android WMS

Aplikacja ta to program magazynowy dostępny na urządzenia z systemem Android.

Dowiedz się więcej o tym produkcie!

 

Kontakt

eIMAG ul. Sycowska 49 60-003 Poznań.
telefon: 61 6785521; 669 167 819
email: biuro@eimag.pl

Zobacz jak do nas dojechać