System spedycyjny dla WF-Mag

W wyniku współpracy z oprogramowaniem Asseco Wapro, powstało wiele modułów, wspierających różne dziedziny działalności klienta. Jednym z obszarów, są spedycje. To gałąź, która integruje największe firmy spedycyjne z oprogramowaniem WF-Mag.

 

system spedycyjny pudełko

 

 

współpraca z największymi firmami spedycyjnymisystem spedycyjny - współpraca z firmami spedycyjnymi
 

opcja wskazywania najtańszego spedytorasystem spedycyjny - wskazywanie najtańszego spedytora
 

znaczne skrócenie czasu wykonywania zadańsystem spedycyjny - oszczędność czasu
 

możliwość wydruku lub zapisania dokumentu na dyskusystem spedycyjny - wydruk dokumentów

 

 

 

 

Proponowana oferta, przedstawia szereg rozwiązań, zapewniających rzetelną obsługę przewozów spedycyjnych. Dzięki współpracy z oprogramowaniem ASSECO WAPRO, firma sprzymierzona jest z ogromną ilością polskich spedytorów. Umożliwia to dostęp do najbardziej atrakcyjnych cenowo transportów. Działania odbywają się w połączeniu z największymi firmami, takimi jak DHL, FedEx, Siódemka, czy Poczta Polska.

 

Przy pomocy odpowiednio dobranych narzędzi, klient uzyskuje dostęp do rozbudowanego modułu listów przewozowych. Dzięki integracji z programem WF-Mag, czas do wystawienia listu, ulega skróceniu. Ponadto, użytkownik uzyskuje możliwość tworzenia oaz drukowania etykiet listowych, co również znacznie wpływa na zmniejszenie czasu wykonywanych zadań. Doskonałym rozwiązaniem jest również moduł najtańszy spedytor. Narzędzie to, umożliwia znalezienie spedytora w jak najatrakcyjniejszej propozycji cenowej. Wszelkie aplikacje systemu IMAG Spedytorzy, dostosowujemy do oczekiwań naszych klientów.

 

system spedycyjny - integracja z WF-Magintegracje największych firm spedycyjnych, z oprogramowaniem WF-Mag

W ofercie, dostępne są moduły spedycyjne dla najpopularniejszych firm, takich jak DPD, DHL, FedEx, GLS, InPost, Jas FBG, K-EX, UPS, Poczta Polska, Schenker, Sendit, Siódemka, PeKaes.

 

system spedycyjny - generowanie etykietgenerowanie i drukowanie etykiet,

Program umożliwia generowanie i drukowanie etykiet, co znacznie skraca czas wykonywania zadań.

 

system spedycyjny - automatyzacja nadawania przesyłekautomatyzacja procesu nadawania przesyłek,

Moduł w dużym stopniu automatyzuje proces nadawania przesyłek.

 

Moduł przeznaczony jest do użytku średnich firm i dużych przedsiębiorstw, którym zależy na rzetelnym i profesjonalnym przewozie swoich towarów. Program odpowiedni jest również dla tych, którzy cenią sobie oszczędność, którą zapewnia skrócenie czasu wysyłki towarów oraz idealny dobór spedytora.

Więcej informacji o tym produkcie

Kontakt

eIMAG ul. Sycowska 49 60-003 Poznań.
telefon: 61 6785521; 669 167 819
email: biuro@eimag.pl

Zobacz jak do nas dojechać