Prestashop - otwarta platforma handlowa

Prestashop logoCo to jest Prestashop?

PrestaShop to otwarta platforma dla e-sprzedawców. Pozwala na stworzenie sklepu online, który jest intuicyjny w obsłudze, funkcjonalny w działaniu i przejrzysty dla klientów. Połączenie integralnych dodatków z atrakcyjną grafiką zapewnia maksymalny ruch na Twojej stronie. Zakupy stają się szybsze, prostsze i bardziej bezpieczne.

Prestashop wdrożenia - dlaczego właśnie to rozwiązanie?

Dużo elementów graficznych uatrakcyjnia proces sprzedaży - klienci chętniej kupują towar, który jest dobrze prezentowany. Ponadto rozwiązanie e-commerce z PrestaShop gwarantuje łatwiejsze prowadzenie sklepu. PrestaShop to również wachlarz integralnych dodatków, które minimalizują koszty i maksymalizują zyski ze sprzedaży. Platforma oferuje ponad 310 dodatkowych funkcji, które zapewniają wygodę obsługi klienta, ułatwiają zarządzanie towarem właścicielom e-sklepów oraz pomagają zwiększać dochody. Przejrzyste zarządzanie katalogiem, komfortowe dla klienta zamówienia, bezpieczne płatności, lepsza wizualizacja produktów i wiele więcej! Zobacz, jakie funkcje może mieć Twój e-sklep.

Chcesz otworzyć nowy sklep, zmienić już istniejący lub rozbudować internetową działalność?

Wdrożenie projektu PrestaShop to proces zaplanowania, zbudowania i uruchomienia nowoczesnego sklepu internetowego. Jako certyfikowany developer PrestaShop oferujemy usługi kompleksowego wprowadzenia e-biznesu na nowoczesną platformę. Wykreujemy grafikę dla Twojego sklepu internetowego, stworzymy moduły dedykowane i zintegrujemy go z programami magazynowymi. Połączymy Twój e-biznes z mediami społecznościowymi, porównywarkami cen i modułami płatności - zrobimy wszystko, aby był jeszcze bliżej potencjalnych klientów. Nasi specjaliści to autoryzowani dealerzy usług PrestaShop. Warto powierzyć zadanie tylko wykwalifikowanym ekspertom i cieszyć się ze wzrostów zysku. Chcesz, aby Twój e-sklep prosperował zgodnie z oczekiwaniami? Platforma PrestaShop to rozwiązanie dla Ciebie! Skontaktuj się z nami, a indywidualnie dopasujemy najlepsze rozwiązanie.

Prestashop moduły

PrestaShop to prostsze zarządzanie e-sklepem i wyższa sprzedaż. Elastyczność zapewniają funkcjonalności, które dowolnie można modyfikować. Zobacz, co może ułatwić Twoją działalność w Internecie.

zarzadzanie_katalogiemSkuteczne zarządzanie witryną i katalogiem

Prosty panel administracyjny, czytelna klasyfikacja produktów, łatwe ustawienie atrybutów - PrestaShop pomoże Ci zarządzać dużą liczbą produktów. Dowolnie ustawiasz jednym kliknięciem opcje gospodarowania magazynem, dostosowania widocznych opcji na stronie czy eksport produktów na platformy aukcyjne.

zamowienieKomfortowe zamówienia

Opcje jednostronnego składania zamówienia, kupowania jako gość oraz zapisania koszyka z zapewnieniem klientom czasu na decyzję ułatwiają procedurę kupna i zwiększają Twoje zyski.

konto_klientaIdentyfikacja klienta

Własne konto dla klienta to miłe spersonalizowanie zakupów. Kupujący nie musi drugi raz wpisywać np. preferencji transportu. Klienci mogą również bezpośrednio skontaktować się z e-handlowcem, prosto zarządzać zwrotem i śledzić swoje zamówienia.

analizy_raportyAnalizy i raporty

Dzięki PrestaShop możesz samodzielnie monitorować i optymalizować wydajność e-sklepu. Nadzór odwiedzających, identyfikacja profili, statystyki katalogów, inteligentne wskaźniki wydajności handlowca - to podpowiada najowocniejsze środki na zwiększenie sprzedaży.

wyswietlanie_produktowLepsza wizualizacja produktów

Doskonały widok produktu, dodatkowy zoom, skuteczne filtrowanie przy wyszukiwaniu, sugestie zakupowe i opinie - klient ma szansę na zapoznanie się z wszystkimi atutami Twoich produktów i łatwiej podejmie decyzję kupna.

bezpieczenstwoBezpieczeństwo

Normy PCI i SSL, które oferuje PrestaShop podnoszą zaufanie klientów do dokonywanych transakcji. Zabezpieczenia wzmacniają ochronę Twojego e-sklepu.

platnosciPłatności

PrestaShop to różne moduły płatności. Klient wybiera opcję zapłaty przelewem, kartą, bramką płatniczą i wszystkich innych płatności online.

wysylkaWysyłka

Łatwa integracja modułów logistycznych z Twoim e-sklepem zapewni Ci całkowitą kontrolę nad procesem dostawy. To nie wszystkie funkcje, które możesz otrzymać dla swojego e-biznesu. Na platformie PrestaShop czekają również narzędzia marketingowe i pozycjonerskie czy dostęp do tłumaczeń w wielu językach. Zapytaj naszych ekspertów o indywidualną ofertę.
PrestaShop 1.6
PrestaShop to elastyczne rozwiązanie dla Twojego biznesu internetowego. Załóż e-sklep z autoryzowanym developerem usług i ciesz się rozwojem swojego e-handlu.
 
 
PrestaShop sklep internetowy
Jesteśmy Certyfikowaną Agencją Developerską Prestashop – załóż z nami e-sklep i ciesz się rozwojem swojego e-handlu!
 

Wymagania

Serwer Web: Apache 1.3, Apache 2.x, Nginx lub Microsoft IIS
PHP: 5.1 lub wyższy
MySQL: 5.0 lub wyższy ze stworzoną bazą danych
Opcjonalnie:
konfiguracja PHP: ustawić parametr 'memory_limit' na '64M' oraz 'file_max_upload_size' na '16M'
certyfikat SSL
rozszerzenia PHP: GD, cURL, SimpleXML, SOAP
dodatki: MemCached, mcrypt PHP extension

Prestashop szkolenia

W ramach rozwoju platformy prowadzone są niuestannie szkolenia dla użytkowników. Aby z nich skorzystać zapraszamy do kontaktu.

Kontakt

eIMAG ul. Zgoda 14/5 60-128 Poznań.
telefon: 61 6785521; 669 167 819
email: biuro@eimag.pl

Zobacz jak do nas dojechać