Wapro WF-Mag Mobile 2 - mobilne rozwiązanie dla mobilnych pracowników

XXI wieku to era nowych technologii, które pojawiają się w zaskakującym często tempie. Ich użycie rewolucjonizuje sposób, w jaki funkcjonujemy na co dzień, mając natychmiastowy dostęp do wszystkich potrzebnych informacji. Zmienia się także środowisko, w jakim działają firmy, nie tylko o zasięgu globalnym ale także małe i średnie przedsiębiorstwa, oferujące swoje usługi i wyroby na lokalnych rynkach.

W ramach dostosowania do potrzeb klientów, muszą one wypracować nowe, skuteczne metody prezentacji swoich produktów i szybko dopasowywać ofertę oraz poziomy cen do wymagań kupujących i oferty konkurencji. Dlatego tak ważna staje się możliwość płynnej komunikacji i wymiany informacji pomiędzy pracownikami, w szczególności tymi, którzy pracują poza siedzibą firmy.

WF-Mag Mobile 2 to najnowocześniejsza technologia, umożliwiająca firmom z sektora MSP korzystanie z rozwiązań mobilnych dla handlowców bez konieczności wielotysięcznych inwestycji w sprzęt i oprogramowanie. System zapewnia przedstawicielom handlowym przebywającym poza siedzibą firmy szybki dostęp do informacji oraz ułatwia im pozyskiwanie i obsługę klientów.

WF-Mag Mobile 2 to idealne rozwiązanie dla firm, którym zależy na wykorzystaniu nowoczesnych technologii w celu usprawnienia pracy i wyposażenie pracowników terenowych w wygodne i funkcjonalne narzędzia w rozsądnej cenie. Szybki we wdrożeniu system oparty jest na powszechnie dostępnych metodach komunikacji i przesyłu danych, takich jak GPRS i internet przy użyciu popularnych urządzeń: netbooków, komputerów osobistych PDA oraz tabletów.

WF-Mag Mobile 2 przeznaczona jest w szczególności dla przedstawicieli handlowych (presellerów, merchandiserów i vansellerów), którym zależy na szybkim dostępie do danych sprzedażowych oraz na możliwości efektywnej i skutecznej prezentacji oferty handlowej w każdym miejscu. Dlaczego warto wprowadzić WF-Mag Mobile 2? Aplikacja Wapro WF-Mag Mobile 2 to nie tylko łatwy we wdrożeniu system, który umożliwia pracownikom terenowym dostęp do danych poza siedzibą firmy.

System ma także funkcje, umożliwiające między innymi rejestrację i realizację zamówień, wystawienie faktury sprzedażowej (lub paragonu) oraz generowanie dokumentów magazynowych i windykację należności od klienta. Wapro WF-Mag Mobile 2 jest także poręcznym i praktycznym narzędziem dla kadry zarządzającej, dającym dostęp do informacji o bieżących działaniach sprzedawców oraz umożliwiającym efektywny nadzór nad codziennym funkcjonowaniem przedsiębiorstwa.

Aplikacja może także być używana w automatyzacji obiegu dokumentów podczas pracy kierowców, magazynierów oraz w sprzedaży detalicznej z dala od centrali firmy. WF-Mag Mobile 2 - elastyczne i funkcjonalne rozwiązanie, które można dopasować do wymagań firmy z każdej branży Wielką zaletą systemu Wapro WF-Mag Mobile 2 jest jego elastyczność. Aplikacja może zostać zainstalowana na wielu typach urządzeń przenośnym, od laptopów po tablety oraz na wciąż powszechnie używanych komputerach stacjonarnych. Jest także dostępna w wersjach dla różnych systemów operacyjnych: Android od wersji 2.3.5 dla smartfonów i tabletów Windows Mobile 2003, 5.0, 6.0 lub 6.5 dla urządzeń PDA Windows XP, Vista, 7 lub 8 dla laptopów, netbooków i komputerów stacjonarnych

Tak szeroki zakres urządzeń i systemów, z którymi współpracuje WF-Mag Mobile 2 daje możliwość wprowadzenia programu do użytku przez wszystkich pracowników - mobilnych oraz przebywających stale w siedzibie firmy. Umożliwia to lepszy przepływ danych oraz stałą koordynację działań pomiędzy centralą a oddziałami i przedstawicielami handlowymi.

Aplikacja WF-Mag Mobile 2 jest także przystosowana do wykorzystania w różnych sytuacjach biznesowych. Może być obsługiwana przy pomocy klawiatury i skrótów klawiszowych, które znaczącą przyspieszają wprowadzanie danych do bazy centralnej. WF-Mag Mobile 2 płynnie współpracuje także z ekranami dotykowymi urządzeń mobilnych, co ułatwia jej wykorzystanie w terenie oraz podczas prezentacji oferty handlowej.

Wapro WF-Mag Mobile 2 - ekonomiczne wykorzystanie przesyłu danych Aplikacja Wapro WF-Mag Mobile 2 została opracowana z wykorzystaniem nowoczesnej technologii Microsoft - .NET, C++, co zapewnia pełne bezpieczeństwo przechowywanych w bazie danych oraz stabilność i niezawodność działania programu.

Dodatkowo, w trosce o komfort korzystania z dostępu do informacji nawet przy ograniczonej prędkości przesyłu, aplikacja WF-Mag Mobile 2 korzysta z innowacyjnej metody transmisji danych, która opiera się na przesyłaniu wyłącznie informacji, które uległy zmianie od ostatniej replikacji.

Aplikacja nie wymaga stałego dostępu do internetu, ponieważ łączy się z siecią automatycznie wyłącznie na czas transferu. Może on odbywać się za pomocą standardowego połączenia z internetem, poprzez wewnętrzną sieć firmową lub pakietową transmisję danych w telefonie komórkowym.Wapro WF-Mag Mobile 2 - przede wszystkim funkcjonalność

Aplikacja mobilna WF-Mag Mobile 2 została zaprojektowana z myślą o wygodzie jej użytkowników. Oto jej główne funkcjonalności, które znacząco ułatwią wykonywanie zadań przedstawicieli handlowych i usprawnią przepływ informacji wewnątrz firmy:
 • Wspierając pracę przedstawicieli handlowych w terenie oraz ułatwiając sprawną i płynną kontrolę bieżących działań firmy, Wapro WF-Mag Mobile 2 umożliwia wprowadzenie do systemu szczegółowych informacji o asortymencie i prezentację pełnej oferty towarów oraz usług. Dając dostęp do danych z wielu magazynów, przekazuje przedstawicielom handlowych aktualne informacje o stanach magazynowych poszczególnych produktów i bieżące poziomy cen, co znacząco ułatwia prowadzenie rozmów z najbardziej wymagającymi klientami. System umożliwia także tworzenie grup kontrahentów i przypisywanie im kategorii asortymentowych oraz cen dedykowanych.
   
 • Przedstawiciele handlowi, korzystający z WF-Mag Mobile 2, mogą także szybko i sprawnie przeszukiwać bazy danych, które mogą zawierać nawet 30 000 pozycji w kartotece. Efektywny mechanizm sortowania i wyszukiwania oraz możliwość dostępu do pełnych danych klienta, kontaktów oraz cen zakupu wraz z automatycznym wyliczeniem zysku na zamówieniach usprawniają negocjacje i podnoszą prawdopodobieństwo uzyskania korzystnych warunków sprzedaży.
   
 • Wapro WF-Mag Mobile 2 to także niezastąpione narzędzie we wszystkich kwestiach techniczno-formalnych, związanych z prowadzeniem działalności biznesowej. System umożliwia między innymi wystawianie zamówień (Pre-selling), faktur i paragonów (Van-selling), obsługę paragonów fiskalnych i ich wydruk oraz przyznawanie dokumentom statusu (poprawny, błędny, oczekujący), aby zachować w dokumentacji należytą przejrzystość i porządek. Dokumenty magazynowe i kasowe oraz faktury, wprowadzone i przechowywane w systemie, mogą być kopiowane oraz drukowane przez WIFI, Bluetooth lub w chmurze a wydruki mobilne przekazywane klientom zawierają odpowiedni dla danej firmy nagłówek i stopkę. Aplikacja mobilna WF-Mag Mobile 2 ma możliwość kompletnej synchronizacji z WF-Mag dla Windows, co umożliwia pobieranie pełnej listy cenników i siatek rabatowych z systemu.
   
 • Jako narzędzie do centralnego zarządzania wszelkimi aspektami prowadzonej działalności biznesowej,WF-Mag Mobile 2 posiada funkcje prowadzenia kasy (dokumenty finansowe), rozliczania rachunków jednym dokumentem finansowym, kontrolę zaległości kontrahentów wraz z windykacją należności oraz prosty i przejrzysty mechanizm filtrowania przeterminowanych i błędnych rachunków. WF-Mag Mobile 2 pomaga także sprawować kontrolę nad pracownikami nie przebywającymi na stałe w biurze, poprzez pełny dostęp do przeglądu wizyt przedstawicieli handlowych i kierowców jak również przebytych przez nich tras i liczby przejechanych kilometrów. Warto także zaznaczyć, że aplikacja może być używana jako wparcie dla działań merchandisingowych, ponieważ ma wbudowaną funkcję tworzenia i obsługi ankiet.
   
 • WF-Mag Mobile 2 jest nie tylko funkcjonalną aplikacją o szerokim spektrum zastosowań w firmach z sektora MSP. Ten nowoczesny system, oparty o innowacyjne rozwiązania technologiczne, jest także bezpieczny i ergonomiczny. Udało się to osiągnąć dzięki wprowadzeniu funkcji obsługi różnego typu ekranów (w tym poziomych ekranów Pocket PC oraz rozdzielczości VGA) a także przejrzystemu interfejsowi użytkownika, którego obsługa nie wymaga specjalistycznych kursów i szkoleń. WF-Mag Mobile 2 ma możliwość współpracy z dużymi bazami danych przez połączenia Activesync a także działa płynnie z najnowszymi komponentami systemów operacyjnych Microsoft .Net 2.0, 3.0, 4.0. Pełne bezpieczeństwo przechowywanych w bazie danych zapewniają automatyczne backupy, chroniące informacje przed uszkodzeniem w razie problemów ze sprzętem.
   
 • Będąc unikatowym na rynku produktem, powstałym z użyciem zaawansowanych technologii, aplikacjaWapro WF-Mag Mobile 2 jest objęta systemem zabezpieczeń licencyjnych.Korzyści z wdrożenia Wapro WF-Mag Mobile 2 w firmach z sektora MSP

Firmy z sektora MSP poszukują najczęściej rozwiązań, które nie wymagają wysokich inwestycji a ich wprowadzenie nie wiąże się z poważną restrukturyzacją, mogącą zakłócić płynne funkcjonowanie przedsiębiorstwa. Wapro WF-Mag Mobile 2 w pełni spełnia te wymagania a jego wdrożenie pomaga usprawnić wiele aspektów funkcjonowania biznesu:
 • Klienci, którzy już zapoznali się ze wszystkimi zaletami programu WF-Mag, docenią wersję mobilną aplikacji WF-Mag Mobile 2 za te same, wygodne i funkcjonalne mechanizmy wyszukiwania danych, które w przejrzysty i intuicyjny sposób dają natychmiastowy dostęp do potrzebnych informacji. W połączeniu z atrakcyjnym, łatwym w obsłudze interfejsem, WF-Mag Mobile 2 znacząco ułatwi pracę przedstawicielom handlowym oraz usprawni centralne zarządzanie firmą.
   
 • Dzięki zastosowaniu serwera bazy danych SQL Server, aplikacja bezproblemowo radzi sobie z dużymi ilościami danych oraz umożliwia wydajną pracę z urządzeń mobilnych nawet przy kartotekach liczących 30 000 pozycji asortymentowych.
   
 • Wprowadzając Wapro WF-Mag Mobile 2, firmy dają swoim pracownikom terenowym niezależność od centrali, poprzez natychmiastowy dostęp do wszystkich danych bez konieczności komunikowania się z pracownikami w siedzibie firmy. Pomaga to nie tylko zwiększyć ilość kontrahentów ale także w istotny sposób przyspieszyć czas realizacji zamówień, które od razu po rejestracji trafiają do centrali firmy.
   
 • Realizacja zleceń drogą elektroniczną eliminuje wiele błędów powstałych w wyniku wprowadzania danych do systemu w biurze przedsiębiorstwa i redukuje koszty działania firmy, wynikające z konieczności powtórnego rejestrowania dokumentów sprzedażowych po dostarczeniu ich do firmy przez przedstawiciela handlowego.
   
 • Czas pracowników, zarówno mobilnych jak i stacjonarnych, jest także efektywniej wykorzystywany ponieważ nie muszą oni zajmować się wewnętrzną komunikacją i przesyłaniem dokumentów za pomocą faksu. Korzystając z zawsze aktualnych informacji na temat zaległości, cen, stanów magazynowych i bieżących obrotów, przedstawiciele handlowi mają także możliwość lepszego zaplanowania swoich działań i jednoczesnego prowadzenia sprzedaży, negocjacji i windykacji należności bez konieczności wracania do biura firmy po potrzebne dokumenty.
   
 • Z punktu widzenia kadry zarządzającej firmą, pomimo że aplikacja Wapro WF-Mag Mobile 2 daje handlowcom większą niezależność, menedżerowie mogą wykorzystywać system do sprawowania lepszej kontroli nad pracownikami mobilnymi, dzięki funkcji Konsoli zarządzającej Wapro WF-Mag Mobile 2.Wapro WF-Mag Mobile 2 - różne platformy działania w zależności od potrzeb użytkownika

Aplikacja Wapro WF-Mag Mobile 2 dostępna jest w chwili obecnej w trzech wersjach, przeznaczonych dla systemów operacyjnych Android, Windows i Windows Mobile, charakteryzujących się indywidualnym cechami danej platformy sprzętowej. Wybór odpowiedniej wersji aplikacji WF-Mag Mobile 2 zależny jest od urządzenia i preferencji użytkownika.

Wapro WF-Mag Mobile 2 w wersji Android (smartfony, tablety) to wygodny i funkcjonalny kalendarz do planowania zadań i spotkań oraz funkcja geolokalizacji kontrahenta, umożliwiająca optymalne zaplanowanie trasy wizyt na dany dzień. Aplikacja daje także użytkownikowi dostęp do kontaktów i bezpośrednią możliwość wywołania telefonu lub wiadomości email.

Wapro WF-Mag Mobile 2 dla Android automatycznie aktualizuje bazę danych a dokumenty mogą być drukowane tekstowo lub przy użyciu drukarki igłowej. W tej wersji aplikacja WF-Mag Mobile 2 może być optymalnie wykorzystywana zarówno przez handlowców mobilnych i pracowników terenowych, jak i przez kierowców czy spedytorów. Będzie także przydatnym narzędziem dla menedżerów, którzy chcą zawsze na bieżąco wiedzieć o postępach swoich pracowników. Wymagania dla urządzeń z systemem operacyjnym Android:
 • Smartfon lub tablet GSM/UMTS z systemem Android
 • Procesor: 800Mhz
 • Pamięć RAM: 512MB
 • Pamięć ROM: 512MB
 • Parametr systemu: maksymalna pamięć dla aplikacji: 128MB
 • Wyposażenie: BT 2.0 lub nowszy, A-GPS, aparat tylny 3.0 MP
 • Ekran 3,5 cala 480x320
 • System Android 2.3.x lub nowszy

Wapro WF-Mag Mobile 2 w wersji dla Windows sprawdzi się idealnie tam, gdzie ważny jest komfort pracy wynikający z korzystania z dużego ekranu, klawiatury i bezpośredniego zasilania. Aplikacja umożliwia integrację i wykorzystanie narzędzi biurowych czy webowych oraz daje pełny dostęp do drukarek Windows, przez co staje się doskonałym narzędziem dla handlowców i prezenterów oraz punktów sprzedaży oddalonych od siedziby firmy. Wymagania dla urządzeń z systemem operacyjnym Windows:
 • komputer z procesorem 1 GHz kompatybilny z x86 lub x64
 • 1 GB RAM
 • minimum 100 MB wolnego miejsca na dysku twardym
 • karta graficzna SVGA
 • Windows XP, Vista, 7 lub 8
 • karta sieciowa lub modem

Wapro WF-Mag Mobile 2 na urządzeniach z Windows Mobile to idealne rozwiązanie dla magazynierów, monterów i dostawców, które zapewnia pracownikom wygodny dostęp do czytników kodów kreskowych i szerokiego wyboru drukarek mobilnych, które ułatwią im wykonywanie codziennych zadań w sprawny, uporządkowany sposób.

Aplikacja WF-Mag Mobile 2 umożliwia blokadę możliwości zmiany daty lub godziny w systemie, co znacząco ułatwia kontrolę nad funkcjonowaniem dostaw i magazynów a urządzenia z Windows Mobile charakteryzują się wysoką odpornością na upadki i zalania. Wymagania dla urządzeń z systemem operacyjnym Windows Mobile:
 • Procesor typu ARM (Intel XScale, Samsung, TI) 400 MHz
 • 64 MB RAM
 • Bluetooth do komunikacji z innymi urządzeniami (telefon, drukarka)
 • Windows Mobile 2003/5.0/6.x
 • ekran dotykowy 320x240 pikseli

Kontakt

eIMAG ul. Sycowska 49 60-003 Poznań.
telefon: 61 6785521; 669 167 819
email: biuro@eimag.pl

Zobacz jak do nas dojechać