Mistral - zintegrowany z systemem Asseco WAPRO WF-Mag

Mistral jest nowoczesną, funkcjonalną platformą służącą prowadzeniu w internecie handlu detalicznego b2C i hurtowego B2B, która dzięki łatwej i prostej obsłudze umożliwia szybkie uruchomienie sklepu internetowego nawet przedsiębiorcom nie posiadającym specjalistycznej wiedzy informatycznej.
 

Platforma jest zintegrowana z oprogramowaniem handlowo-magazynowym Asseco WAPRO WF-Mag firmy Asseco Business Solutions S.A i może pochwalić się certyfikatem Pozytywna opinia Asseco WAPRO. Firma IMAG jest autoryzowanym dystrybutorem oprogramowania Mistral, prowadząc długoletnią współpracę dobrze znamy system mogąc pochwalić się wieloma wdrożeniami.

 

Dostępne systemy Mistral:

 • Mistral e-Sklep - system sklepu internetowego
 • Mistral Business B2B - system zamówień hurtowych
 • Mistral Aukcjemistral business b2b
  Systemy mogą być zainstalowane zarówno na serwerach użytkownika, jak też razem z programem Asseco WAPRO WF-Mag w chmurze imagCloud, co pozwala znacząco zaoszczędzić czas i pieniądze, bo eliminuje konieczność stworzenia własnej infrastruktury sprzętowej, a jest rozwiązaniem w pełni bezpiecznym i sprawdzonym. Dodatkowo wszystkie dane wraz z bazą Wapro można archiwizować na osobnych serwerach w usłudze imagHDD.

 

imagCloud - oprogramowanie firmowe w chmurze obliczeniowej

Zakup i wdrażanie rozwiązań informatycznych dla firmy we własnym zakresie to rozwiązanie, które powoli odchodzi do lamusa. Jest kosztowne i czasochłonne: wymaga nie tylko inwestycji w bezpieczna i sprawną infrastrukturę sprzętową (zakup własnych serwerów oraz urządzeń chroniących dane w razie zaniku zasilania i niespodziewanych awarii), ale również zatrudnienia zespołu wysoko wykwalifikowanych informatyków, którzy na bieżąco będą monitorować działanie całego systemu, przeprowadzać niezbędne prace serwisowe i interweniować w razie pojawienia się błędów. To jeszcze nie koniec nakładów finansowych. Utrzymanie własnej infrastruktury komputerowej nierzadko wiąże się z koniecznością korzystania z wiedzy zewnętrznych specjalistów, kosztami aktualizacji oprogramowania i zabezpieczania danych firmowych.

 

W dzisiejszych czasach sprzęt komputerowy "starzeje się" błyskawicznie i serwer, który rok temu był bardzo nowoczesny, po roku staje się mało bezpieczny i znacząco traci na wartości. Stać na to tylko najbogatsze i duże firmy. Znacznie bardziej atrakcyjnym rozwiązaniem jest możliwość umieszczenia programów do obsługi sprzedaży stacjonarnej i internetowej w chmurze imagCloud.

 

Serwer w chmurze obliczeniowej jest całkowicie bezpiecznym i wygodnym rozwiązaniem zastępującym coraz częściej tradycyjne, stacjonarne serwery. Obecnie dostępne są najrozmaitsze konfiguracje serwerów w chmurze, a wszystko zależy od indywidualnego zapotrzebowania i wymagań konkretnego klienta. W ramach usługi zapewniona jest także niezbędna pomoc techniczną i wsparcie fachowców w razie awarii, błędów czy jakichkolwiek innych trudności.

 

Zysk z takiego rozwiązania może stanowić znaczącą pozycję w firmowym budżecie: oszczędności z tego tytułu mogą osiągnąć nawet 30 procent całości wydatków firmowych przeznaczonych obsługę informatyczną! imagCloud to innowacyjna, efektywna usługa dla firm pozwalająca błyskawicznie uruchomić nowoczesny sklep internetowy działający w oparciu o platformę Mistral wraz z kompleksowym systemem handlowo-magazynowym Asseco WAPRO WF-Mag w chmurze.

 

Usługa obejmuje obsługę sklepu internetowego i zarządzanie jego działaniem, a także pełny dostęp on-line do danych z programu Asseco WAPRO WF-Mag - bez konieczności ponoszenia kosztów zakupu własnych serwerów i wdrożenia oprogramowania serwerowego. Za sprawny przebieg całego procesu odpowiada wyspecjalizowany dostawca, a pracownicy mogą skupić się na tym co najważniejsze, czyli na prowadzeniu biznesu i sprzedaży.

 

Najważniejsze korzyści z usługi imagCloud:

 • firma nie musi dokonywać inwestycji we własną infrastrukturę sprzętową i oprogramowanie
 • sklep internetowy startuje błyskawicznie - jest gotowy do działania w ciagu zaledwie 24 godzin
 • użytkownik ma zagwarantowany ciągły dostęp on-line do danych ze sklepu internetowego i programu handlowo-magazynowego z dowolnego miejsca na świecie
 • usługa pozwala elastycznie zarządzać kosztami w zakresie regulowania liczby stanowisk i licencji
 • niskie koszty bieżącej eksploatacji i możliwość zaplanowania przyszłych wydatków związanych z korzystaniem z usługi
 • użytkownik ma gwarancję wysokiej jakości usług: dostęp jest zagwarantowany przez 99,5% czasu w skali miesiąca
 • stuprocentowe bezpieczeństwo przechowywanych danych, dzięki archiwizacji danych on-line w chmurze i automatycznie tworzonym kopiom bezpieczeństwa
 • na życzenie - możliwość wykonywania prac serwisowych i wsparcia przez dotychczasowy serwis użytkownika.

 

Co użytkownik otrzymuje w ramach usługi imagCloud:

 • możliwość uruchomienia i prowadzenia sklepu internetowego opartego na nowoczesnym oprogramowaniu
 • pełną integrację sklepu internetowego z programem Asseco WAPRO WF-Mag
 • dostęp 100% on-line do posiadanej licencji programu Asseco WAPRO WF-Mag z dowolnego miejsca na świecie
 • pełne bezpieczeństwo danych.

 

Dzięki pełnej integracji obu systemów użytkownik ma do swojej dyspozycji zintegrowane, kompleksowe środowisko zarządzania procesem sprzedaży w jednym miejscu, niezależnie od tego, czy aktualnie przebywa w biurze, w domu czy na urlopie. Przyjazny interfejs gwarantuje łatwą i przyjemną obsługę sklepu internetowego od momentu jego uruchomienia i możliwość bieżącego monitoringu stanów magazynowych, aktualnych promocji, wystawiania faktur z dowolnego miejsca i dowolnej porze dnia i nocy. Kompleksowa obsługa firmy dzięki zintegrowanemu ze sklepem internetowym oprogramowaniu Asseco WAPRO WF-Mag daje użytkownikowi możliwość korzystania w chmurze z następujących funkcji:

 • obsługa faktur i sprzedaży detalicznej (faktury VAT, faktury zaliczkowe, faktury VAT-marża, paragony, RR itp.)
 • obsługa zamówień oraz proform
 • kontrola i bieżąca obsługa rozrachunków
 • zarządzanie bazą dostępnych artykułów wraz z podziałem na kilka typów kategorii
 • obsługa całego procesu zakupów i dostaw
 • obsługa dokumentacji magazynowej wraz z remanentami
 • obsługa cen artykułów, promocji, rabatów i przecen w sklepie internetowym

 

 

imagHDD - gwarancja pełnego bezpieczeństwa

Dodatkowym atutem jest gwarancja pełnego bezpieczeństwa. Usługa imagHDD polegająca na archiwizacji danych on-line w chmurze działa w oparciu o serwery imagCloud na licencji sprawdzonego oprogramowania do Backupu On-line, gwarantującego użytkownikowi komfort prowadzenia działalności biznesowej bez konieczności nieustannego troszczenia się o bezpieczeństwo danych. Wszystkie dane dodatkowo archiwizowane w imagHDD replikowane są do drugiego DataCenter. backup baz danych jest wykonywany całkowicie automatycznie, a następnie przechowywany przy zachowaniu optymalnych środków bezpieczeństwa w kilku miejscach.

Kontakt

eIMAG ul. Sycowska 49 60-003 Poznań.
telefon: 61 6785521; 669 167 819
email: biuro@eimag.pl

Zobacz jak do nas dojechać