Na dobry początek - linia START

Linia ASSECO WAPRO Start to zbiór aplikacji przeznaczonych dla mikrofirm (najczęściej jednoosobowych). Każda aplikacja w niej zawarta umożliwia działanie wyłącznie na jednym stanowisku. Oprogramowanie zostało dobranew ten sposób aby w pełni zaspokajało potrzeby małych przedsiębiorstw pozostając jednocześnie maksymalnie proste w użyciu. Zaprojektowana w ten sposób linia produktów WAPRO składa się z programów:

wf-fakturka
WF-Fakturka

 

 

 

 

Prosty system przeznaczony do fakturowania operacji pieniężnych firmy oraz bieżące prowadzenie księgi handlowej. Za jego pomocą małe firmy oraz firmy jednoosobowe nie prowadzące gospodarki magazynowej, mogą tworzyć i aktualizować kompletną dokumentację finansową początkującego przedsiębiorstwa. Dodatkowym atutem aplikacji jest wystawianie dokumentów (faktury, paragony, przelewy bankowe).

 

Więcej o WF-Fakturka

 

 

 

wf-mag

WF-Mag
Dostępny również w wariancie:Biznes Prestiż

 

 

 

 

 

To system do prowadzenia ewidencji towarowo-wartościowej w firmach handlowych, magazynowych, usługowych oraz produkcyjnych. Daje on możliwość wystawiania oraz rejestrowania dokumentów magazynowych firmy, dokumentów sprzedaży, a także zakupu. Dzięki jego użyciu przedsiębiorstwo usprawnia system sprzedaży detalicznej.

 

Więcej o WF-Mag

 

 

 

WF-Kaper

WF-KaPeR
Dostępny również w wariancie:Biznes Biuro

 

 

 

 

 

Jest to oprogramowanie pełniące funkcję wirtualnej księgi podatkowej. Umożliwia ono zatem prowadzenie i monitorowanie dokumentacji księgowej wraz z rozliczaniem podatków. Dzięki współdzieleniu bazy danych z programem WF-Mag umożliwia on skuteczne monitorowanie obrotu towarowo-finansowego w firmie bez konieczności wdrażania innych rozwiązań.

Więcej o WF-KaPeR

 

 

Kontakt

eIMAG ul. Sycowska 49 60-003 Poznań.
telefon: 61 6785521; 669 167 819
email: biuro@eimag.pl

Zobacz jak do nas dojechać