Linia mobile - dla mobilnych firm

Linia WAPRO Mobile to efektywny system rozwiązań mobilnych dedykowany dla urządzeń z systemem Android, PDA z systemem Windows Mobile oraz komputerów z systemami z rodziny Windows. Został on zaprojektowany by idealnie wkomponować się w firmy posiadające pracowników w terenie. Zapewnia on tym samym sprawną komunikację oraz szybką i bezpieczną synchronizację danych pomiędzy centralą firmową, a pracownikami terenowymi.

mobile 2

WF-Mag Mobile

 

System desygnowany dla przedsiębiorstw posiadających przedstawicieli handlowych w terenie. Aplikacja funkcjonuje na urządzeniach z systemem Windows Mobile. Zapewnia ona tym samym zdalny i szybki dostęp do informacji firmowych niezależnie od miejsca, w którym znajduje się użytkownik rozwiązania. Oprogramowanie stanowi też doskonałe narzędzie dla osób zarządzających, umożliwiając lepszy nadzór nad pracownikami oraz monitorowanie działań przedsiębiorstwa.

 

Więcej o WF-Mag Mobile

 

System został również skonfigurowany na potrzeby urządzeń działających na oprogramowaniu z rodziny Windows oraz urządzeń mobilnych z systemami Android. Zapewnia to pełną synchronizację urządzeń niezależnie od obsługującej je platformy systemowej.

 

Zestaw mobilny sprzedawca

synchro

 

Zestaw „Mobilny sprzedawca” przeznaczony jest dla pracowników działających w terenie, zbierających zamówienia lub drukujących dokumenty sprzedaży bezpośrednio u klienta końcowego (realizujących tzw. preselling lub vanselling). W skład zestawu wchodzi urządzenie przenośne PDA lub netbook, drukarka termiczna oraz WF-Mag Mobile 2, aplikacja dla PH.

 

Kontakt

eIMAG ul. Sycowska 49 60-003 Poznań.
telefon: 61 6785521; 669 167 819
email: biuro@eimag.pl

Zobacz jak do nas dojechać