Linia biuro - z myślą o biurach rachunkowych

Linia ASSECO WAPRO Biuro to zintegrowany system do obsługi Klientów biur rachunkowych, przeznaczony dla najbardziej wymagających klientów.APLIKACJA stanowi naturalne rozwinięcie linii produktowej WAPRO BIZNES.  Oprogramowanie pozwala na działanie zarówno w sieci lokalnej jaki i w Internecie. W skład linii WAPRO BIURO wchodzą następujące programy:

WF-Kaper

WF-KaPeR

Dostępny również w wariancie:Biznes Start

 

Jest to oprogramowanie pełniące funkcję wirtualnej księgi podatkowej. Umożliwia ono zatem prowadzenie i monitorowanie dokumentacji księgowej wraz z rozliczaniem podatków. Dzięki współdzieleniu bazy danych z programem WF-Mag umożliwia on skuteczne monitorowanie obrotu towarowo-finansowego w firmie bez konieczności wdrażania innych rozwiązań.

 

Więcej o WF-KaPeR

 

wf-bEST

WF-bEST

Dostępny również w wariancie:Biznes

 

Aplikacja WF-bEST zapewnia możliwość ewidencjonowania, aktualizowanie, monitorowanie oraz inwentaryzację środków trwałych, wartości niematerialnych i prawnych oraz wyposażenia przedsiębiorstwa. PROGRAM ułatwia zarządzanie aktywami rzeczowymi zarówno firmom jak i biurom rachunkowym prowadzącym ewidencję środków trwałych swoich Klientów.

 

Więcej o WF-bEST

 

wf-gang

WF-GANG

Dostępny również w wariancie:Biznes Prestiż

 

Jest to zintegrowane oprogramowanie kadrowo-płacowe służące do wspomagania funkcjonowania działu kadr i płac przedsiębiorstwa. Zapewnia ono zatem możliwość prowadzenia ewidencji kadrowej, naliczania wynagrodzeń, zarządzania pracownikami oraz prowadzenie związanych z zatrudnieniem pracowników rozliczeń z urzędami skarbowymi i ZUS.

 

Więcej o WF-Gang

 

wf-fakir

WF-FaKir

Dostępny również w wariancie:Biznes Prestiż Budżet

 

PROGRAM WF-FaKir pełni funkcję księgi podatkowej gwarantując pełną obsługę księgowości w przedsiębiorstwach handlowych, usługowych oraz produkcyjnych. Narzędzie to pomaga w usprawnieniu działania działu księgowości poprzez znaczną automatyzację procesów nie wymagających decyzji działu księgowości oraz dalsze udostępnianie danych finansowo-księgowych.

 

Więcej o WF-FaKir

 

BR Online

 

Jest to usługa ułatwiająca współpracę pomiędzy biurem rachunkowym a klientem biura, pozwalając na automatyczne wysyłanie DOKUMENTÓW z programów WF-Mag oraz WF-Fakturka do programów WF-FaKir dla Windows wariant BIURO lub PRESTIŻ WF-KaPeR dla Windows wariant BIURO w biurze rachunkowym. Dostępny w usłudze Portal Klienta pozwala uprawnionym użytkownikom na przeglądanie dokumentów, danych i raportów z systemu finansowo-księgowego.

Kontakt

eIMAG ul. Sycowska 49 60-003 Poznań.
telefon: 61 6785521; 669 167 819
email: biuro@eimag.pl

Zobacz jak do nas dojechać