inpost_copy

Moduł InPost

Program WF-Mag dla Windows został zintegrowany z systemem nadawania przesyłek w firmie kurierskiej InPost. Moduł w znaczący sposób ułatwia i przyspiesza wystawianie listów przewozowych

Opis Rozwiązania

Moduł WF-Mag InPost to program służący do generowania listów przewozowych oraz potwierdzenia odebrania paczek. Pozwala on na wyeliminowanie błędów przy nadawaniu przesyłek poprzez automatyzację tego procesu.

inpost_zamowienie

Obsługa programu ogranicza się do wybrania kategorii gabarytowej paczki, opcji pobrania i ubezpieczenia przesyłki. Należy wybrać paczkomat docelowy oraz miejsce nadania (w oddziale lub w jednym z paczkomatów). Użytkownik może przefiltrować listę paczkomatów ze względu na obsługę pobrania oraz ustawić domyślne miejsce nadawcze.

inpost_ustawienia

W zakładce „Ustawienia” możemy podejrzeć i zmienić dane nadawcy oraz odbiorcy. Znajdują się tutaj również kontrolki decydujące czy list przewozowy zaraz po wygenerowaniu ma się zapisywać na dysk i/lub drukować. Dodatkowo użytkownik może wybrać pole w WF-Magu, w którym ma zapisywać się numer przesyłki nadany przez system firmy Siódemka. W zależności od wersji WF-Maga oraz typu dokumentu, z którego uruchamiany jest moduł mogą to być uwagi, komentarz do zmiany statusu, informacje dodatkowe oraz jedno z pól dodatkowych. W ustawieniach użytkownik może również zmienić hasło do systemu InPost

Poniżej znajduje się przykład wygenerowanego listu przewozowego

inpost_list

Poniżej znajduje się przykład potwierdzenia odbioru

inpost_potwierdzenie

Technologia:

  • Aplikacja okienkowa, napisana w języku C# wykorzystująca usługi sieciowe do wymiany danych. Oparta na technologii .NET Framework 4.0.
  • Istnieje możliwość rozbudowy, bądź zmodyfikowania aplikacji na potrzeby danej firmy.

Wymagania:

  • Konto w systemie InPost
  • Oprogramowanie WF-Mag od wersji 7.90x
  • Łącze internetowe
  • System operacyjny Windows

Kontakt

eIMAG ul. Sycowska 49 60-003 Poznań.
telefon: 61 6785521; 669 167 819
email: biuro@eimag.pl

Zobacz jak do nas dojechać