Nasza firma eImag

Naszą firmę tworzy zespół kompetentnych fachowców z wieloletnim doświadczeniem w kompleksowych wdrożeniach systemów klasy ERP, e-sklepów, b2b. Specjalizujemy się w obsłudze informatycznej dla firm różnej wielkości, działających w najrozmaitszych branżach. Grono naszych pracowników to dynamicznie rozwijający się specjaliści z wielu dziedzin: wdrożeniowcy, serwisanci i programiści, którzy dzięki współpracy i połączeniu sił mogą zaoferować naszym Klientom najwyższą jakość obsługi i atrakcyjne warunki. Specjalizujemy się w kompleksowych rozwiązaniach, stawiając jednocześnie na doświadczenie wsparte rzetelną wiedzą i umiejętnościami poparte certyfikatami branżowymi. Informatyka i jej praktyczne zastosowania w branży e-commerce są nie tylko naszą pracą. To nasza pasja. Nasz zespół systematycznie uczestniczy w profesjonalnych szkoleniach, dzięki czemu możemy zagwarantować Klientom korzystającym z naszych usług dostęp do najnowocześniejszych rozwiązań i trendów obowiązujących w projektowaniu i wdrożeniach oprogramowania. Poza standardowymi rozwiązaniami, nieustannie szukamy nowych możliwości i praktycznych zastosowań innowacyjnych technologii. Tworzymy własne rozwiązania służące do pełnej integracji sklepów internetowych ze specjalistycznymi programami sprzedażowymi i magazynowymi. Zapewniamy fachową implementację i serwis poszczególnych modułów oraz całościowych rozwiązań, ponosząc pełną odpowiedzialność za całość projektu od początku do końca. Nieustannie poszerzamy naszą ofertę, a potrzeby i oczekiwania naszych Klientów stanowią dla nas bezcenną motywację do pogłębiania wiedzy, aby rozwijać szeroko pojęte indywidualne wdrożenia i każdorazowo dostosować projekt do indywidualnych potrzeb i specyfiki konkretnego Klienta.

Doświadczenie

Właściciele firmy w branży informatycznej działają od ponad 10 lat. W tym czasie zdążyliśmy doskonale poznać potrzeby i oczekiwania firm, specjalizujących się w różnych sektorach gospodarki, a dzięki nieustannemu rozwojowi i podnoszeniu naszych kompetencji jesteśmy w stanie zaproponować szeroki wachlarz kompleksowych rozwiązań, fachową obsługę informatyczną oraz profesjonalne doradztwo z uwzględnieniem specyfiki wymagań każdego z naszych Klientów. Naszą ofertę kierujemy zarówno do małych firm, przedsiębiorstw średniej wielkości, jak i firm działających na dużą skalę. Stawiamy na ciągły rozwój poparty wieloletnim doświadczeniem, a najważniejszym źródłem naszej wiedzy są nasi Klienci. W naszym zespole pracują specjaliści w zakresie wdrożeń systemów ERP (między innymi magazyn, sprzedaż, finanse), posiadamy również kompetentny dział programistyczny oraz doświadczonych wdrożeniowców, specjalizujących się w uruchamianiu e-sklepów i stanowiących odpowiedź na najbardziej aktualne tendencje rynkowe związanie z przenoszeniem działalności sklepów stacjonarnych do internetu. W celu ułatwienia działalności biznesowej naszych Klientów w internecie stworzyliśmy profesjonalny integrator, który łączy e-sklepy z oprogramowaniem magazynowym i pozwala zachować bieżący nadzór nad stanami zamówień i aktualnymi stanami magazynowymi. Oferujemy kompleksowe wykonanie sklepów internetowych w każdym zakresie od uruchomienia front-office aż po profesjonalną obsługę zaplecza back-office: począwszy od zaprojektowania atrakcyjnej szaty graficznej i wdrożenia prostych instalacji, poprzez implementowanie dodatkowych modułów i funkcjonalności stworzonych przez naszych programistów w odpowiedzi na indywidualne potrzeby Klienta oraz modułów działających w tle, które umożliwiają sprawna realizacje sprzedaży i promocji, aż po pełną integrację e-sklepu z magazynem i automatyczną realizację zamówień w systemach ERP.

Referencje

Troska o najwyższą jakość świadczonych usług i zadowolenie naszych Klientów zaprocentowała licznymi branżowymi wyróżnieniami i certyfikatami, stanowiącymi potwierdzenie naszego profesjonalizmu i fachowości. Szczególnie dumni jesteśmy z uzyskanego właśnie certyfikatu autoryzowanej agencji developerskiej PrestaShop, potwierdzającej nasze umiejętności w zakresie wdrożeń systemów e-commerce. Każde z uzyskanych wyróżnień stanowi dla naszego zespołu mobilizację do dalszego rozwoju i potwierdza trafność naszego podejścia, w którym priorytetem jest dostarczanie nowoczesnych funkcjonalnych rozwiązań informatycznych, kompleksowy charakter usług i satysfakcja naszych Klientów.

Nasze cele

Wychodzimy z założenia, że sprzedać oprogramowanie potrafi każdy, ale gwarancję pełnego wdrożenia i uruchomienia aplikacji mogą dać wyłącznie profesjonaliści o najwyższych kwalifikacjach, pracujący w zespole, który mobilizuje ich do ciągłego rozwoju i poszerzania swoich kompetencji. Naszym celem jest jak najlepsze dostosowanie oprogramowania do indywidualnych oczekiwań każdego z Klientów oraz zapewnienie kompleksowej obsługi podczas wszystkich etapów wdrażania projektu łącznie z późniejszym serwisem. Stawiamy na spersonalizowane rozwiązania dla firm, usprawniające wszelkie procesy biznesowe związane z działalnością w internecie, związane z zarządzeniem, sprzedażą i usługami. Staramy się jak najlepiej odpowiadać na wyzwania współczesnego bardzo wymagającego rynku, łącząc doświadczenie z pasją i nieustannym rozwojem. Naszą misją jest kompleksowa obsługa informatyczna firm w zakresie nowoczesnych rozwiązań IT, wdrożeń i serwisu. Zespół współpracujących ze sobą programistów, wdrożeniowców i serwisantów to gwarancja perfekcyjnej jakości naszych usług, przekładającej się na pełną satysfakcję naszych Klientów.

Dariusz Biliński

 

Informatyka to nasza praca jak i pasja. Wszystko co robimy, robimy najlepiej jak potrafimy.
Od długich lat pracowaliśmy na status złotego partnera, poprzez podnoszenie kwalifikacji uzyskaliśmy status autoryzowanego serwisu, następnie autoryzowanego centrum serwisowego aż aktualnie otrzymaliśmy jedyne wyróżnienie wśród wszystkich dystrybutorów w postaci "najbardziej kompetentnego serwisu". 

 

Status Złotego Partnera ELZAB

 

Od kilku lat pracujemy nad uzyskaniem czołowego miejsca również w zakresie sprzedaży i serwisu urządzeń fiskalnych. Uzyskanie statusu złotego partnera potwierdza trafność naszych decyzji i mobilizuje do dalsze efektywnej pracy.

Kontakt

eIMAG ul. Sycowska 49 60-003 Poznań.
telefon: 61 6785521; 669 167 819
email: biuro@eimag.pl

Zobacz jak do nas dojechać