abStore - Nowoczesny sklep dla prowadzących biznes w internecie

Platforma e-commerce abStore to nowoczesna platforma usługowa dedykowana firmom specjalizującym się w sprzedaży internetowej. Umożliwia szybkie, sprawne i bezproblemowe uruchomienie sklepu internetowego, w pełni zintegrowanego z systemem stworzonym przez tego samego dostawcę - Asseco Wapro WF-Mag dla Windows - sprzedaż i magazyn. Integracja obu produktów ułatwia prowadzenie biznesu i stanowi optymalne rozwiązanie w zakresie zarządzania magazynem i sprzedażą. Platforma wapro abStore to gwarancja wygody charakterystycznej dla rozwiązań typu System as a Service, pozwalających skupić się wyłącznie na prowadzeniu biznesu. Sklep utrzymywany jest w infrastrukturze dostawcy, dzięki czemu przedsiębiorca nie musi zajmować się hostingiem, ewentualnymi awariami czy tworzeniem kopii bezpieczeństwa. Dodatkowym atutem jest dogodny model abonamentowy z miesięcznym systemem rozliczeń.

Oferowana platforma e-commerce to rozwiązanie idealne dla firm planujących rozszerzenie dotychczasowej działalności o sprzedaż poprzez sklep internetowy. System pozwala w pełni wykorzystać kompleksowe mozliwości związane z synchronizacją programu WF-Mag i platformy e-commerce, w tym równoległy rozwój obu rozwiązań, łatwość obsługi sklepu internetowego i niskie koszty eksploatacji.

Z przygotowaną przez Asseco Business Solutions S.A platformą rozpoczęcie i prowadzenie sprzedaży w internecie przebiega wyjątkowo łatwo i efektywnie. Nie wymaga specjalistycznej wiedzy do zaprojektowania własnego sklepu internetowego i zarządzania jego ofertą oraz integracji z systemem WF-Mag. Do uruchomienia sprawnie działającego kanału sprzedaży online wystarczy kilka chwil.

5 podstawowych korzyści, jakie gwarantuje platforma abStore:
 • szybkość i prostota procesu uruchamiania systemu
 • intuicyjność rozwiązań w zakresie prowadzenia sklepu internetowego
 • możliwość kompleksowej integracji z aplikacją magazynowo-sprzedażową
 • swoboda w zarządzaniu ofertą i wyglądem sklepu
 • możliwość współpracy z aplikacjami zewnętrznymi i platformami (porównywarki cenowe, platforma aukcyjna Allegro i inne)

Innowacyjne rozwiązania i udogodnienia w prowadzeniu biznesu internetowego

Oferowana platforma to gwarancja innowacyjnych rozwiązań i licznych atutów, które zapewniają ogromną przewagę konkurencyjną. Pełna lista przewag platformy wapro abStore w porównaniu z konkurencyjnymi rozwiązaniami:
  • Kompleksowa integracja WF-Mag i platfotmyOba rozwiązania płynnie ze sobą współpracują stanowiąc optymalny pakiet do zarządzania magazynem i sprzedażą. Rozwiązanie zapewnia pełną elastyczność i samodzielne podejmowanie decyzji, które z elementów programu będą podlegały synchronizacji. Między programem magazynowym a platformą wymiana danych odbywa się automatycznie. Zmiany dokonane w asortymencie (dodane zdjęcia produktów, zmiany cen i modyfikacje opisów) w programie WF-Mag są zsynchronizowane ze zmianami w e-sklepie, a historia zamówień jest dostępna zarówno z poziomu sklepu internetowego, jak i systemu magazynowo - sprzedażowego.
  • Integracja z platformą AllegroMożliwość błyskawicznego stworzenia aukcji na podstawie oferty produktowej sklepu oraz nadania im unikalnego wyglądu nawiązującego do szaty graficznej sklepu. Oferty złożone na Allegro automatycznie wygenerują zamówienia w e-sklepie, i zostaną uwzględnione natychmiast przez system WF-Mag. Istnieje możliwość przetestowania aukcji, bieżącego monitorowania dostępności produktów objętych aukcjami i mapowania kategorii sklepu na kategorie platformy aukcyjnej Allegro.

abStore jest mobilny abStore - integracja z allegro

  • Moduł do zarządzania wyglądem
   Platforma jest wyposażona w zaawansowany i unikalny moduł do samodzielnego zarządzania wyglądem e-sklepu. Łatwa obsługa i przyjazne rozwiązania umożliwiają samodzielne zaprojektowanie indywidualnego i atrakcyjnego layoutu e-sklepu. Niemal każdy element wyglądu można dowolnie konfigurować: zmieniać kolorystykę, odstępy między linijkami tekstu, obramowania grafik i rozmiary czcionek, a także wygląd tła wyłącznie za pomocą kliknięć myszką, bez konieczności znajomości jeżyka HTML lub stylów CSS. Do dyspozycji użytkowników jest zestaw kilkudziesięciu gotowych szat graficznych i możliwość ustawienia galerii zdjęć w kilku stylach. Użytkownicy bardziej zaawansowani mogą skorzystać z opcji definiowania własnego arkusza stylów w CSS, aby wyróżnić się wśród konkurencji niepowtarzalnym wyglądem sklepu.

abStore - zarządzanie wyglądem abStore - Panel administracyjny

  • Inteligentne i szybkie wyszukiwanie produktów
   Wysokiej klasy wyszukiwarka działająca na silniku Apache Lucene umożliwia błyskawiczne i efektywne wyszukiwanie produktów w asortymencie sklepu. Wyszukiwarka posiada funkcję wyszukiwania pełnotekstowego, wielofrazowego oraz obsługę błędów we frazach. Pozwala klientom wyszukiwać produkty według nazwy, opisu, indeksu katalogowego oraz innych atrybutów, gwarantując im pełną satysfakcję podczas wizyty w e-sklepie. Wbudowany mechanizm filtrów (dotychczas udostępniany tylko w dedykowanych rozwiązaniach indywidualnych) umożliwia budowanie filtrów bazujących na atrybutach produktów dowolnych typów. Dodatkowy atut inteligentnego wyszukiwania to podpowiadanie produktów podczas wpisywania frazy w okno wyszukiwarki.

abStore - inteligentne wyszukiwanie produktów abStore - filtrowanie produktów

  • Moduł akcji promocyjnych
   Pozwala pokazywać klientom aktualne promocje i rabaty i tym samym zachęcać ich do dokonywania zakupów w sklepie. Moduł posiada pakiet funkcji parametryzujących, które umożliwiają zaplanowanie i przeprowadzenie akcji promocyjnych wraz z kierowaniem ofert do wybranej grupy docelowej klientów o konkretnych potrzebach i oczekiwaniach. Moduł wyposażony jest w atrakcyjną opcję definiowania rabatów dla zamówień z uwzględnieniem wysokości zamówienia albo kosztów dostawy. Można określić dla jakich dostaw, płatności i kwot zamówienia rabat jest aktywny i zachęcić klienta do zakupów poprzez bieżące powiadomienia o progach rabatowych.

abStore - moduł akcji promocyjnych abStore - panel dodawania rabatu

  • Wysokie standardy bezpieczeństwa dzięki szyfrowanym transakcjom
   Platforma gwarantuje wysokie standardy bezpieczeństwa dokonywanych transakcji, niezależnie od tego czy sklep działa w bezpłatnej subdomenie z nazwą platformy czy też na własnej domenie użytkownika. W pierwszym przypadku system zapewnia szyfrowane połączenie za pomocą protokołu HTTPS i bezpłatnego certyfikatu SSL. Jeżeli sklep działa na innej domenie, istnieje możliwość zainstalowania dostarczonego przez użytkownika certyfikatu na platformie. Integracja z serwisami płatności internetowych (DotPay, PayU, Przelewy24, Transferuj) gwarantuje, że płatności online dokonywane w sklepie są w pełni bezpieczne i dogodne dla klientów e-sklepu.

abStore - bezpieczne szyfrowanie danych abStoe - 100% gwarancji

  • Etykiety produktów
   Otwierając sklep internetowy na platformie, uzyskuje się dostęp do rozbudowanej funkcji nadawania dowolnej ilości etykiet (tagów) dla każdego produktu. Korzystając z rozbudowanej możliwości kategoryzacji produktów można wielowymiarowo klasyfikować cały asortyment, w celu bardziej atrakcyjnej prezentacji towarów oraz w celach administracyjnych. Poza etykietami własnymi, nadawanymi przez administratora system ma wbudowane etykiety systemowe (Promocja, Nowość, Bestseller) i daje możliwość powiązania ich z określonymi produktami, akcjami promocyjnymi, kosztami wysyłki, widocznością poszczególnych produktów w porównywarkach cenowych, a także wyświetlaniem na stronie głównej sklepu lub w panelach bocznych.

abStore - etykiety produktów

  • Międzynarodowość
   Innowacyjna funkcja platformy ułatwiająca dotarcie do klientów z całego świata i podbicie międzynarodowych rynków sprzedaży. Sklep obsługuje wiele języków, zarówno na poziomie interfejsu użytkownika, jak i na poziomie danych. Moduł posiada wsparcie dla wyszukiwarek internetowych, więc sklep jest indeksowany przez ich algorytmy w wielu językach. Klient trafia w internecie na swoją wersję językową, więc oferta e-sklepu może być skierowana do odbiorców z każdego kraju. Sklep działający na platformie może obsługiwać sprzedaż w dowolnej walucie, dzięki ręcznemu lub automatycznemu zarządzaniu kursami walut. Kursy walut są pobierane do sklepu ze strony NBP.

abStore - międzynarodowość, wielojęzyczność

  • Przyjazny panel administracyjny
   Platforma stanowi pełnowartościowe narzędzie dla nowoczesnych sklepów, dzięki prostej, intuicyjnej obsłudze nie wymagającej posiadania specjalistycznej wiedzy informatycznej i wyposażeniu w mnóstwo różnorodnych funkcji zarządczych, konfiguracyjnych i administracyjnych. Wszystkie funkcje dostępne są z poziomu panelu administracyjnego, a ich obsługa opiera się na najlepszych praktykach w zakresie user experience i tworzenia aplikacji internetowych. Panel administracyjny pozwala sprawnie i łatwo zarządzać całym biznesem bez wnikania w techniczne zawiłości.
abStore - przyjazny panel administracyjny abStore - prosty Panel administracyjny
  • Bezpłatny test sklepu
   Na platformie oferowanej przez Asseco Business Solutions S.A nie trzeba kupować kota w worku. Każdy użytkownik zainteresowany założeniem e-sklepu na platformie ma możliwość całkowicie bezpłatnego testu aż do 30 dni. Wystarczy się zarejestrować, aby uzyskać dostęp do trybu testowego i za darmo sprawdzać wszystkie funkcje przez miesiąc od chwili przyjęcia zamówienia na tę usługę. W czasie testu użytkownik korzysta z dostępu do panelu administracyjnego, konta pocztowego oraz konta sklepu i może dowolnie konfigurować parametry sklepu, a także wprowadzić ofertę handlową, swobodnie zapoznając się zapoznać się z zakresem dostępnych funkcji. Tryb testowy daje również możliwość czasowego odblokowania wyświetlania sklepu w sieci, aby sprawdzić jego konfigurację i wygląd docelowy. Do tego celu służy specjalna opcja dostępna w panelu administracyjnym. Okres testowy kończy się podpisaniem umowy na uruchomienie sklepu lub wyłączeniem usługi.

abStore - bezpłatny test sklepu

Pozostałe atuty:
 • działanie jako usługa typu Software as Service, bez konieczności zajmowania się hostingiem, bezpieczeństwem danych i tworzeniem własnej infrastruktury sprzętowej
 • integracja z porównywarkami cen (Skąpiec, Nokaut, Ceneo, Radar, Kupujemy
 • zgodność serwisu z wymaganiami pozycjonowania (SEO), dzięki czemu sklep szybko uzyskuje wysokie pozycje w wynikach wyszukiwania popularnych wyszukiwarek internetowych
 • integracja z Google Analytics, dająca możliwość bieżącego monitorowania wejść na stronę, ilości odsłon i zachowań klientów na stronie sklepu
 • integracja z portalem Facebook, dająca klientom szansę logowania się ze swojego profilu i połączenia sklepu z jego stroną na Facebook
 • nowoczesny system CMS do zarządzania treścią
 • integracja z paczkomatami inPost, ułatwiająca klientom odbiór zamówionych produktów.

Zaufali nam już klienci z Polski i zagranicy:

Kontakt

eIMAG ul. Sycowska 49 60-003 Poznań.
telefon: 61 6785521; 669 167 819
email: biuro@eimag.pl

Zobacz jak do nas dojechać